Veikla

Projektai, kuriuose eMundus asocijuotas partneris

VšĮ "eMundus" yra asocijuotas partneris Erasmus + KA2 projekte "Learning for Life". Projektą koordinuoja  Salesianos Urnieta Salesiarrak (Gipuzkoa, Ispanija). Projektu siekiama: - Skatinti naują švietimo metodiką, pvz., Problemomis grįstą mokymąsi (ang. Problem-based Learning) ir įvairiapusius gebėjimus - Vystyti įgūdžius, reikalingus dabartinei ir būsimai visuomenei. Pagrindiniai projek..

PLAČIAU

VšĮ "eMundus" yra asocijuotas partneris Erasmus + KA2 projekte "Softis-Ped" (Softskills for Children’s Health). Projektą koordinuoja  University of Turgu Mures (Rumunija). Pediatrinių paslaugų kokybė priklauso nuo gydytojų darbo konkrečių įgūdžių, susijusių su žiniomis ir praktiniais gebėjimais (kietieji įgūdžiai), o taip pat ir kito tipo įgūdžiais, tokiais kaip (minkštieji įgūdžiai) : asmenini..

PLAČIAU

VšĮ "eMundus" yra asocijuotas partneris Erasmus + KA2 projekte "Ne tik paprastas žaidimas" (orig. "Not Only Fair Play"). Projektą koordinuoja Istituto Professionale “Francesco Datini” (Italija). Projektu siekiama socialinės įtraukties, lygių galimybių ir informuotumo apie fizinio aktyvumo svarbą, skatinant dalyvavimą sporte ir sudarant vienodas galimybes sportuoti visiems. Projektas apim..

PLAČIAU

VšĮ "eMundus" yra asocijuotas partneris "Erasmus +" KA2 projekte "Jaunimo verslumo ir užimtumo stiprinimas" (orig. "Youth Entrepreneurship and Employment Support" (YEES)). Projektą koordinuoja Ispanijos institucija IES Sant Vicent Ferrer. Projekto tikslas: Skatinti bendradarbiavimą tarp profesinio švietimo institucijų ir įmonių Skatinti jaunimo integraciją į darbo rinką veiksmingas būda..

PLAČIAU

VšĮ "eMundus", kaip projekto asocijuotas partneris, dalyvauja Erasmus+ KA2 projekte "E-learning from Nature" (E-mokymasis iš gamtos), kuriuo siekiama gerinti mokinių mokymosi motyvaciją, pagrindinių įgūdžių įgijimą pasitelkiant kiek įmanoma efektyvius mokymo metodus, ypatingai per tiriamąsias veiklas, projektus, kurie skatina ir puoselėja požiūrį į daugiadiscipliniškumą ir tarpdiscipliniškumą, ska..

PLAČIAU