Naujienos

Naujienos

2010 m. rugsėjo 6-7d., Trakuose, vyko Mokymosi visą gyvenimą programos Grundtvig Partnerystės projekto C.U.B.E pirmasis projekto partnerių susitikimas.   Susitikimo metu buvo pristatyti Grundtvig partnerysčių projektų valdymo ir administravimo ypatumai, aptartas projektas C.U.B.E išryškinant jo tikslus, potikslius, veiklas, planuojamus rezultatus, bendri projekto etapai, detaliai aptartos veikl..

PLAČIAU

Kvalifikacijos kėlimo kursai "Asmeninių savybių valdymas"

2010 liepos 7-8 d. VšĮ "eMundus" kartu su Trakų rajono savivaldybės biudžetine įstaiga Švietimo centru organizavo kvalifikacijos kėlimo kursus "Asmeninių savybių valdymas". Kursų programa apima pozityvų mąstymą, streso ir konfliktų valdymą. Kadangi gyvenimo tempas greitėja, reikalavimai darbui griežtėja, vis mažiau laiko lieka persiorientavimui iš mums įprastos aplinkos į naują, šios temos tamp..

PLAČIAU

2010 m.  liepos 11-18 dienomis Palerme (Italijoje, Sicilijos saloje) vyko Grundtvig programos kvalifikacijos kėlimo kursai tema „DIGITAS - A Crash Course in Media Education for Parents and Grandparents“ Pradėdama pasakoti įspūdžius iš vykusių kursų, norėčiau paminėti, kad kvalifikacijos kėlimo kursai, tai puiki galimybė pagilinti savo žinias, pasikeisti patirtimi ir gerosios praktikos pavyzdžia..

PLAČIAU