VšĮ "eMundus" yra asocijuotas partneris Erasmus + KA2 projekte "Softis-Ped" (Softskills for Children’s Health). Projektą koordinuoja  University of Turgu Mures (Rumunija).

Pediatrinių paslaugų kokybė priklauso nuo gydytojų darbo konkrečių įgūdžių, susijusių su žiniomis ir praktiniais gebėjimais (kietieji įgūdžiai), o taip pat ir kito tipo įgūdžiais, tokiais kaip (minkštieji įgūdžiai) : asmeniniai, organizaciniai, intelektiniai ir meta įgūdžiai (angl. vadinamieji softskills).

(Perkeliamieji, minkštieji, socialiniai įgūdžiai - tai tokie įgūdžiai, kaip bendravimo, pilietinio dalyvavimo, analizės, lyderystės, darbo komandoje, IT įgūdžiai, kurie gali būti panaudoti įvairiose gyvenimo situacijose ir veiklose.)


Pastarieji įgūdžiai yra tikėtina, kad leidžia labiau užtikrinti geras ir puikias vaikų sveikatos priežiūros paslaugas, sukuria saugesnę ir palankesnę aplinką vaikams ir tėvams.

Projektu siekiama tikslinei audotorijai suteikti ir gerinti atitinkamus įgūdžius: bendravimo, organizavimo, tarpkultūrinius ir pan.

Pradžios data: 01.10.2016 - 30.09.2018

Interneto svetainė: http://softis-ped.pixel-online.org/