Tarptautinis POSITIVE projekto partnerių susitikimas

Tarptautinis POSITIVE projekto partnerių susitikimas

Rugsėjo 8 ir 9 dienomis Kaune vyko antrasis tarptautinis POSITIVE projekto susitikimas, kurį organizavo VšĮ „eMundus“.

Projekto tikslas -  suprojektuoti ir sukurti 3D virtualios realybės mokymosi aplinką, skirtą padėti mokiniams geriau pasirengti įvairioms stresą keliančioms situacijoms.

Partneriai iš Lietuvos, Portugalijos, Graikijos ir Ispanijos aptarė atliktas pirmojo projekto rezultato „Žaidimų scenarijai, mokomoji medžiaga prieinama 3D virtualios realybės mokymosi aplinkoje“ veiklas  ir būsimus uždavinius vystant 3D virtualios realybės mokymosi aplinką bei jos įgyvendinimą, testavimą, dokumentacijos parengimą.

Partneriai sėkmingai atliko mokinių poreikių analizę (literatūros šaltinių bei apklausų tyrimus) mokomajai medžiagai ir 3D žaidimų scenarijams sukurti. Nutarė, kiek mokyklų ir mokinių bus įtraukta į alfa, beta ir galutinės žaidimo versijos testavimo etapus. Be to, partneriai sutarė  į žaidimo efektyvumo mažinant mokinių stresą vertinimą įtraukti  mokytojus bei tėvus.
Taip pat buvo aptarta projekto viešinimo strategija, projekto socialinių tinklų pranešimų poreikis ir projekto veiklų vidinio vertinimo rezultatai.

Susitikimas buvo naudingas - partneriai tarpusavyje suderino konkrečias tolimesnes užduotis ir veiklas, taip pat mėgavosi kartu praleistu laiku lankydami Kauno miestą.

Projekto tinklapis : www.positivelearning.eu

Facebook: https://www.facebook.com/positive.erasmus.project

Instagram: https://www.instagram.com/positive_erasmus_project/