Plakatų paroda-konkursas "Kaip suprantu aktyvų mokymąsi mokantis gamtos mokslų"

Skelbiamos piešinių, plakatų paroda-konkursas "Kaip suprantu aktyvų mokymąsi mokantis gamtos mokslų" ("Learning Science with Active Learning"). Ši veikla organizuojama vykdant Mokymosi visą gyvenimą programos Leonardo da Vinci projektą "Creating Active Learning Material for Science Educators of Vocational Education".

Kviečiame siųsti piešinius, el. darbelius, plakatus tema "Gamtos mokslų mokymasis per aktyvaus mokymo prizmę".
Darbeliai bus renkami Lietuvoje, o geriausieji du, dalyvaus tarptautinio projekto konkurse. Laimėjusiems Lietuvoje ir tarptautiniame konkurse bus įteikti pažymėjimai, dalyvaujantiems ir atsiuntusiems temą atitinkančius darbelius bus išsiųsti dalyvavimo konkurse raštai.

Gamtos mokslų disciplinos:

Fizika – mokslas, siekiantis suprasti pagrindines sąvokas, tokias kaip jėga, energija, masė ir krūvis. Tai gamtos analizavimas, siekiant suvokti, kaip elgiasi mus supantis pasaulis ir Visata.
Astronomija – disciplina, apimanti reiškinių, esančių už Žemės ir jos atmosferos, stebėjimą ir aiškinimą. Astronomija tiria objektų, kuriuos galime stebėti danguje (ir kurie yra už Žemės ribų), kilmę, vystymąsi, fizikinės ir cheminės savybes.
Chemija – disciplina apie cheminius elementus bei jų sudaromų vieninių ir sudėtinių medžiagų struktūras, savybes ir kitimus, vykstančius cheminių reakcijų metu.
Biologija – disciplina, tirianti gyvąją gamtą, jos reiškinius.
Daugiau informacijos apie gamtos mokslų disciplinas: http://lt.wikipedia.org/wiki/Gamtos_mokslas


Konkurso pradžia 2011 gegužės 1d. Darbelių laukiame iki rugpjūčio 15d. el. paštu:  info@emundus.lt

Tarptautinis balsavimas vyks svetainėje http://www.activelearningproject.com ir projekto partnerių 3-ojo susitikimo (kuris vyks rugpjūčio 25-26 d. Trakuose) metu, kur ir bus išrinktas geriausias darbas.
Laukiame Jūsų darbelių. Sėkmės kuriant!