2010 m. lapkričio 5-6d., Nigde, Turkijoje vyko pirmasis Mokymosi visą gyvenimą programos Leonardo da Vinci Partnerystės projekto "Creating Active Learning Material for Science Educators of Vocational Education" partnerinis susitikimas.
 

Pirmojo susitikimo metu projekto grupė turėjo puikią progą susipažinti, daugiau sužinoti apie kiekvieną instituciją, jos veiklą, aktyvų mokymą ir pan. Projekto susitikimas prasidėjo seminaru, kuriame dalyvavo apie 80 žmonių, partneriai ir Nigde universiteto studentai bei dėstytojai, ir kuriame partneriai pristatė savo institucijas, šalies švietimo sistemą, profesinį mokymą, aktyvaus mokymo vystymą, metodus, buvo aptariami švietimo sistemų skirtumai. Pojekto dalyviai iš skirtingų partnerių šalių (pedagogai, kursų organizatoriai turėjo puikią galimybę išgirsti apie skirtingas švietimo sistemas, aktyvų mokymą, diskutuoti, įvertinti panašumus ir skirtumus tarp savo šalyje ir/ar institucijoje siūlomų aktyvaus mokymo metodų ir kitose šalyse siūlomų ir naudojamų). Pasibaigus seminarui, seminaro dalyviai išsiskirstė ir tada buvo diskutuojama apie projektą: artimiausias veiklas, kitų susitikimų laikotarpius, šalis, datas.

Antrą dieną buvo pasitarimai grupėse. Taip pat susitikimo metu buvo kultūrinė, pažintinė programa. Turėjome galimybę pažinti šalį, aplankyti istorines vietas (Capadoccia, Adana).

Detalesnė informacija apie projektą