Internetiniai kursai mokytojams, skirti IT kompetencijų stiprinimui

Internetiniai kursai mokytojams, skirti IT kompetencijų stiprinimui

Technologinis raštingumas ir jo stiprinimas tampa vis aktualesniu klausimu šio laikmečio mokyklose ir apskritai visuomenėje. Ne viena IT akademija, jaunųjų kompiuterininkų mokyklos suteikia IT žinių mokinukams, o pastaruoju metu ir Švietimo mokslo ir sporto ministerijos planai yra integruoti IT pamokas į pradinių klasių ugdymą. "Parašyk kodą ateičiai" (angl. Code Your Future) projekte, kuriame eMundus yra projekto partneris, prisijungė kaip asocijuotas partneris ir norą dalyvauti veiklose bei patirties pasidalijime išreiškė ne viena mokykla:

Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija

Kauno mokykla darželis "Šviesa"

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla

Kauno Milikonių mokykla

Raseinių Šaltinio progimnazija

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

Projekto tikslas - kelti mokytojų (pradedant pradinių klasių ir baigiant vidurinio ugdymo klasių, bei IT mokytojų, kurie veda neformalaus ugdymo IT pamokas) skaitmeninio raštingumo kompetencijas bei tobulinti IKT taikymo įgūdžius, suteikti robotikos ir programavimo pagrindų.

Šių metų gegužės 24-28 d. VšĮ "eMundus" organizuoja tarptautinius mokymus, kurių metu bus mokoma programavimo pagrindų, pristatoma virtualios ir papildytos realybės galimybės mokyme, pristatomos programos (ClassDojo, CoSpacesEDU, TinkerCAD) ir jų taikymas klasėse

Kviečiame registruotis ir dalyvauti.

REGISTRACIJA: (jau uždaryta po 2021 05 22)

Šiuos tarptautinius kursus organizuoja ir ves lektoriai iš VšĮ "eMundus" ir projekto asocijuoto partnerio Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos IT mokytojos.
Kursuose atskirose sesijose dalyvaus ne tik Lietuvos mokytojai, bet ir mokytojai iš Turkijos, Italijos, Ispanijos ir Rumunijos mokyklų. 

TRUKMĖ: 5 kartai po 2-2,5 val.

DATOS: gegužės 24-28 d.

LAIKAS: nurodytomis dienomis 17:00-19:30 val. (teorija + praktika su konsultacijomis)

KALBA: bus verčiama iš anglų kalbos į lietuvių kalbą, o dalomoji mokymosi medžiaga pateikta lietuvių k.

REIKALINGOS ŽINIOS IR PRIEMONĖS: kursai skirti, tiek pagrindus IT srityje turintiems, tiek pradedantiems dalyviams, reikalingas kompiuteris bei stabilus internetas. Pagal galimybes papildomai šalia galima turėti išmanųjį telefoną ar planšetę, kitoms lektorių numatytoms veikloms, pasitikrinimo testams, kt.
 

VAIZDO KONFERENCIJŲ PLATFORMA: Zoom (nuoroda bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams)

PAŽYMĖJIMAI bus parengti ir pasirašyti rumunų organizatorių paminint, jog dalyvauta tarptautiniuose internetiniuose kursuose.

Internetiniai kursai nemokami, organizuojami įgyvendinant Erasmus+ projektą.

PROGRAMA >>

Papildoma informacija >>

Internetiniai kursai organizuojami vykdant  Erasmus+ Strateginės partnerystės Gerosios praktikos mainų projektą "Parašyk kodą ateičiai" (angl. Code Your Future). Projekto tinklapis: https://codeyourfuture.eu/

Daugiau apie projektą lietuvių k. (nuoroda)  

VšĮ "eMundus" komanda
"Code Your Future" projekto partneriai
neringa@emundus.lt