GAMINAME VAIKAMS - PAPRASTA, SVEIKA ir GARDU

GAMINAME VAIKAMS - PAPRASTA, SVEIKA ir GARDU

Leiskis į sveiko maisto gaminimo kelionę ir neliksi abejingas!

Kai kalbama apie mitybą, ypač vaiko, vienas iš didžiausių prioritetų turėtų būti sveikas, įvairus, subalansuotas, pilnavertis maistas. Nuo ankstyvos vaikystės labai svarbu formuoti teisingus mitybos įpročius, maistą pateikti patraukliai, estetiškai. Čia galioja paprasta taisyklė: jei norime, kad vaikas sveikai maitintųsi, turime pradėti nuo savęs. Pavyzdys juk užkrečiamas.

Kviečiame visas ir visus, tiek pradedančiuosius, tiek besidominčius virtuvės paslaptimis, norinčius patirti, kad ne tik valgymas, bet ir maisto gaminimas gali tapti dideliu malonumu bei norinčius kartu gaminti kokybišką, sveiką maistą, sužinoti apie sveiką mitybą, ingridientų svarbą, patiekalus vaikams bei visai šeimai. Pradedame paskaitėlių-praktinių užsiėmimų ciklą: GAMINAME VAIKAMS - PAPRASTA, SVEIKA ir GARDU.

Paįvairinkite savo kasdienę rutiną įdomiu praktiniu užsiėmimu kartu, šalia virtuvės šefo, gamindami patiekalus, kurie žavi puikiu skoniu, estetiška išvaizda, bet tuo pačiu yra paprasti, reikalaujantys labiau jūsų dėmesio nei laiko.

Pirmoji paskaitėlė-praktinis užsiėmimas.

Sveika mityba ir jos principai
Ingridientai: ką jie savyje slepia ir ką jie duoda mums
Gaminame ir degustuojame:
•    Ruginių dribsnių košė su datulėm
•    Daržovių piurė kitaip ir orkaitėje kepti burokėliai
•    Avižiniai paplotėliai – sveika ir gardu
Pašnekesiai prie kavos ar puodelio arbatos. Patarimai kaip didinti organizmo atsparumą ligoms (natūralios priemonės, liaudies išmintis, nauja, tai pamiršta sena).


Trukmė 2,5-3 val.

Kol mama ar tėtis suksis virtuvėje, vaikučiai (nuo ~2 iki 5 metų) gali leisti laiką su nuoširdžia, miela auklėtoja sode arba grupėje.

Dalyvavimas 1 suaugusiam - 75 Lt
Dalyvavimas 1 vaikui – 20 Lt

Būtina registracija internetu

Pirmoji paskaitėlė-praktinis užsiėmimas vyks š.m. lapkričio 15d., nuo 10 val. Kauno Valdorfo darželio „Po saule“ virtuvėje (Žvejų g. 16, Kaunas (Aleksotas)). Patiekalai, kuriuos gaminsime, yra patiekiami darželyje, kurio menu yra unikalus, tai tarsi mažo vaikiško restorano vaišės, šiems patiekalams tiek vaikučiai, tiek suaugę nelieka abejingi. 
Praktinę paskaitėlę ves daugiametės patirties turinti, šarmingoji, optimizmu visada trykštanti ir ypatingai skaniai ir išradingai vaikučiams gaminanti Valdorfo darželio virtuvės meistrė Svetlana Gumarova.

Kontaktinis tel. Nr. 861650453 (Vida Drąsutė)