„DigiFinEdu“ projekto tarptautinis partnerių susitikimas

„DigiFinEdu“ projekto tarptautinis partnerių susitikimas

2023 lapkričio 2-3 d. Nyderlanduose vyko trečiasis (galutinis) tarptautinis projekto "Finansinio raštingumo skatinimas pradiniame ir viduriniame ugdyme pasitelkiant žaidybinimą ir DIGItal storytelling - DigiFinEdu" partnerių susitikimas.

Susitikimo metu partneriai apibendrino visą projekto metu atliktą darbą, skirtą projekto rezultatams pasiekti, ir aptarė baigiamąsias veiklas, kurios bus įgyvendintos artimiausiu metu, nes projektas jau eina į pabaigą (projekto pabaiga 2023.

Šiuo metu partneriai testuoja projekto trečiajį rezultatą – vizualinę novelę, kurią sudaro daugiau kaip 10 epizodų, įvairiose savo šalių mokyklose (Lietuvoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Bulgarijoje, Nyderlanduose), siekdami surinkti mokytojų, mokinių ir tėvų grįžtamąjį ryšį. Vizualinė novelė, tai mokomoji vaizdinė medžiaga parengta žaidimo pagrindu ir skirta vaikų finansinio raštingumo (angl., financial literacy (FinLit)) ugdymui, derinant skaitmeninio istorijų pasakojimo ir žaidybinimo metodikas.
Taip pat mokyklose mokytojai, kurie dalyvavo „DigiFinEdu“ mokymuose testuoja su mokiniais praktines veiklas (didaktinę medžiagą).

Atsižvelgdami į gautus atsiliepimus testavimo etape, visi partneriai tobulins medžiagą paskutiniais projekto mėnesiais. 

Iki šiol projekto interneto svetainėje visomis kalbomis paskelbta "Metodinė medžiaga" (pirmasis projekto rezultatas), taip pat "Didaktinė medžiaga mokytojams ir tėvams" (antrasis rezultatas). Šiuo metu partneriai baigia darbą prie "DigiFinEdu vizualinio romano istorijos žaidimo" (trečiojo rezultato kūrimo), kuris bus prieinamas plačiajai visuomenei visomis partnerių kalbomis jau šio mėnesio pabaigoje.

Susitikime partneriai aptarė sklaidos ir naudojimo strategijas bei būdus, kaip užtikrinti projekto tvarumą jam pasibaigus. Taip pat buvo aptartas poveikis tikslinėms grupėms, kurios įsijungia į projektą bei gauną naudą naudojant projekte rezultatus.

Visi partneriai džiaugėsi kartu praleistu laiku ir yra pasirengę užbaigti sėkmingai projektą per ateinančius mėnesius!

Projekto tinklapis: digifinedu.eu

Projekto rezultatai: digifinedu.eu/results

Facebook: facebook.com/Digifinedu

 

Š.m. lapkričio 13 d. projektas ir jo rezultatai buvo pristatomi nacionalinėje LieDM konferencijoje.
Š.m. lapkričio 15 d. projektas ir jo rezultatai bus pristatomi nacionalinėje konferencijoje, kurią organizuoja VšĮ „eMundus“.

Taip pat ir projekto pabaigoje, 2024 m. sausio mėn. visus kviesime į baigiamąją rezultatų pristatymo konferenciją (sekite naujienas).