5-asis Mokymosi visą gyvenimą programos Leonardo da Vinci partnerystės projekto susitikimas Granadoje, Ispanijoje

  

2012 m. birželio 2-3 d. Granadoje, Ispanijoje, vyko 5-asis (galutinis) tarptautinio Mokymosi visą gyvenimą programos Leonardo da Vinci partnerystės projekto "Creating Active Learning Material for Science Educators of Vocational Education" (liet. Aktyvaus mokymosi medžiagos, skirtos profesinio mokymo gamtos mokslų pedagogams, sukūrimas) partnerių susitikimas, organizuojamas partnerių iš Ispanijos institucijos Leiva Formacion
Susitikime dalyvavo partnerių institucijų atstovai iš Turkijos, Kipro, Rumunijos, Vengrijos ir Italijos. Susitikimas buvo skirtas aptarti projekto pažangą, atliktas veiklas bei susitarti dėl paskutinių projekto darbų atlikimo – elektroninės knygos apie aktyvų gamtos mokslų mokymąsi išleidimo bei galutinės ataskaitos parengimo. Taip pat buvo pasidalinta gerąją patirtimi, kokius įrankius ir kaip naudoti rengiant elektroninę knygą, ypač akcentuojant jos interaktyvumą ir prieinamumą internete būsimam vartotojui bei knygos rengėjams.
Į projekto veiklas įtraukti institucijų darbuotojai bei besimokantieji, kurie dar iki susitikimo rinkosi grupėse, atskleidė savo idėjas apie aktyvų mokymą, dalyvavo diskusijose apie aktyvaus mokymo privalumus ir metodus, išsakė savo nuomonę apie projekto elektroninės knygos viršelį, vidinius puslapius, stilių ir pan.
Susitikimo metu buvo pristatyti ir kiti partnerių institucijų vykdomi projektai ir dalyvavimas įvairiose iniciatyvose.

Projekto organizatoriai surengė ekskursiją po Granados gražiausias vietas, po Alhambros rūmus (išvertus iš arabų kalbos, alhambra reiškia „raudona pilis“). Priešais matosi vis dar snieguotos Siera Nevados kalnų viršūnės. Alhambra - vieninteliai maurų rūmai Vakaruose ir sakoma, kad iki šiol yra vieni iš gražiausių rūmų Pasaulyje. Saugomi UNESCO. Šiuo metu rūmuose veikia islamo architektūros muziejus, kuriame lankytojams siūloma giliau pažvelgti į maurų kultūrą, sugebėjusią sukurti tokį sudėtingą ir nuostabų architektūros šedevrą. Maurai visada labai vertino sodus, o Alhambros sodai pasižymėjo pasaulyje ypatinga prabanga (mytrips.lt).


 

Susitikimą vainikavo projekto pabaigos vakarienė, kurios metu projekto partneriai linkėjo sėkmės rengiant ataskaitas bei dalinosi mintimis apie naujus galimus projektus ir tolimesnį bendradarbiavimą


Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.
Daugiau apie projektą