1-asis projekto FOCAL susitikimas

  

Spalio 17-18d., 2012 m., Kaune, vyko pirmasis Grundtvig Partnerystės projekto FOCAL tarptautinis partnerių susitikimas. Susitikimo tikslas buvo aptarti projekto tikslus ir siekiamus rezultatus, pasidalinti veiklomis ir jas detalizuoti. Taip pat partneriai aptarė bendras atsakomybes tarp projekto grupės narių ir išsirinko valdymo komitetą.  Dirbome kartu anketos "Kaip gerai pažįstu savo kultūrą?" sudarymo klausimais, anketos kūrimo metu diskutavome ir sužinojome labai įdomių faktų ir pasakojimų apie projekte dalyvaujančių partnerių kultūras ir papročius.

Partnerių susitikimo metu buvo puiki galimybė geriau pažinti vieniems kitus ir aptarti visas detales, susijusias su projekto veikla. Aptarėme bendradarbiavimo ir komunikacijos priemonių naudojimą projekte, kaip ir kokiais būdais, bei panaudojant kokias technologijas dalinsimės patirtimi apie šalių istoriją, kultūrą, tradicijas, įvairius įdomius faktus.


Per pietus ir vakarienes partneriai turėjo galimybę paragauti tipiškų tradicinių Lietuviškų patiekalų, gėrimų, pasiklausyti lietuvių liaudies muzikos, aptarti maisto gaminimo ypatumus. Laisvu laiku buvo organizuojama kultūrinė programa ir visi aplankėme Kauno senamiestį, Rumšiškių nacionalinį parką, Pažaislio vienuolyną (vienuolė iš vienuolyno papasakojo įdomių faktų ir istorijų apie vienuolyno atsiradimą, veiklą ir apylinkes). Projekto komanda praleido gerai laiką kartu. Projekto susitikimas buvo labai produktyvus abipusiškai, darbo ir kultūrinės veiklos atžvilgiu.